NOVINKY

arr3I PODZIM KVETE!!!Přijdtě si vybrat do naší okrasné školky ve Strakově ze široké nabídky vřesů a vřesovců, které... arr3ŽIVÉ PLOTYThuja occ. ´Smaragd´a další jehličnaté i listnaté dřeviny pro Vaše živé ploty - navštivte naši... arr3SKALNIČKYChcete obohatit svou skalku o nové rostlinky? Přijďte si vybrat z naší nabídky skalniček! Nabízíme... arr3SEZÓNA OVOCNÝCH STROMKŮ A KEŘŮ!!!PODZIM 2018 SE BLÍŽÍ!!! Od 10. října Vám v naší okrasné školce nabídneme sortiment ovocných stromků... arr3PRODEJ RŮŽÍ !!!Od 10. října 2018 zahájen podzimní prodej růží. Nabízíme Vám širokou nabídku růží - velkokvěté,...

OKRASNÁ ŠKOLKA
Okrasná školka

Otevírací doba:  PO - PÁ  7.00 - 17.00, SO  8.00 - 11.30

Naše okrasná školka se nachází v obci Strakov čp. 22, asi 5 km od Litomyšle (viz. mapka) na polnostech rekonstruované venkovské usedlosti z 16. století. Budovy jsou zázemím firmy. Na místě, kde byla původně zahrada s ovocným sadem, je dnes kontejnerovna s vypěstovaným materiálem, určeným k realizacím a prodeji. Skleník a fóliovníky slouží jako množárny. Vše je řízeno automatickým závlahovým systémem.

Okrasná školka Vám nabízí více jak 300 druhů venkovních okrasných rostlin pro Váš dům a zahradu. Pěstujeme a prodáváme převážně okrasné kvetoucí keře, sortiment jehličnanů, stálezelené dřeviny, pnoucí, vřesovištní, okrasné trávy a trvalky. Na objednávku zajistíme i vzrostlé listnaté a jehličnaté stromy v balech z tuzemska i zahraničí. V maloobchodní prodejně můžete nakoupit uvedené okrasné rostliny, balenou zahradní rašelinu a substráty, drcenou borku pro mulčování, mulčovací agrotextilii, travní směsi aj.

 

Mapka:


Zvětšit mapu

Fotogalerie:

   

MjQ1MmI1M