NOVINKY

arr3I PODZIM KVETE!!!Přijdtě si vybrat do naší okrasné školky ve Strakově ze široké nabídky vřesů a vřesovců, které... arr3ŽIVÉ PLOTYThuja occ. ´Smaragd´a další jehličnaté i listnaté dřeviny pro Vaše živé ploty - navštivte naši... arr3SKALNIČKYChcete obohatit svou skalku o nové rostlinky? Přijďte si vybrat z naší nabídky skalniček! Nabízíme... arr3SEZÓNA OVOCNÝCH STROMKŮ A KEŘŮ!!!PODZIM 2018 SE BLÍŽÍ!!! Od 10. října Vám v naší okrasné školce nabídneme sortiment ovocných stromků... arr3PRODEJ RŮŽÍ !!!Od 10. října 2018 zahájen podzimní prodej růží. Nabízíme Vám širokou nabídku růží - velkokvěté,...

O NÁS
O NÁS
Firma Jan Vavřín - ARS Litomyšl působí na našem trhu v oblasti zahradní architektury od roku 1992. Z počátku se zabývala jen projekční činností sadových úprav menšího rozsahu. Realizace prováděla jen v rámci svých možností - zahrady rodinných domků a menší veřejná prostranství.

Postupem času rozvíjela a stále rozvíjí a rozšiřuje spektrum poskytovaných služeb. Při realizacích ve většině používáme sortiment rostlin vypěstovaný v naší okrasné školce ve Strakově. V současnosti firma zaměstnává 15 – 20 kvalifikovaných zaměstnanců s VŠ, SŠ, základním odborným vzděláním či s víceletou praxí v oboru. Podniká na základě vydaných živnostenských listů a osvědčení na obory činností, které zabezpečuje.

Certifikáty:

- Svaz zakládání a údržby zeleně - www.szuz.cz

- Společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu - www.szkt.cz

- The Institute Of Groundsmanship (IOG), ČR- www.iog.cz

 

Jsme členy:

společnost pro zahradní a krajinářskou tvorbu

 

 

 

logo iog

 

 

 

 

krajská hospodářská komora PK

 

 

 

logo - svaz zakládání a údržby zeleně


OTY3N